Pomoc / FAQ

Jest to automatyczny system płatności za przejazdy autostradami. Kamery umieszczone przy bramkach na autostradzie rozpoznają numery tablic rejestracyjnych przypisanych do naszej usługi i otwierają szlaban w ciągu kilku sekund. Płatność następuje automatycznie, a wysokość opłaty zgodnej z cennikiem danej autostrady pobierana jest ze wskazanej przez użytkownika karty płatniczej.

Aplikacja SkyCash została stworzona po to, żeby ułatwić Twoją codzienność – poruszanie się zarówno po mieście, jak i poza nim. SkyCash umożliwia opłacanie parkowania w mieście oraz zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów na pociąg lub autobus czy nawet loty samolotem. Aby użytkownicy mogli cieszyć się podróżami w pełni, SkyCash umożliwia również zakup min. ubezpieczeń turystycznych. W aplikacji znajdziesz również rozrywkę – bilety do kina, czy doładowania do popularnych platform z grami. Podsumowując, SkyCash to cały Twój świat w jednym miejscu.

Wystarczy pobrać aplikację SkyCash w wybranym sklepie Google Play, AppStore lub AppGallery. Na ekranie głównym aplikacji należy wybrać kafel AUTOSTRADY, a następnie dodać swoje pojazdy. Aby to zrobić należy podać numer rejestracyjny pojazdu oraz jego kategorię.

W SkyCash znajdziesz całe portfolio usług związanych z przemieszczaniem się po mieście, jak i poza nim. Opłacisz mobilnie parkowanie w płatnych strefach parkowania lub kupisz bilety na komunikację miejską. Dostępne są również bilety na pociągi większości przewoźników funkcjonujących w Polsce.

Tak, pobranie aplikacji jest darmowe.

Ze SkyCash zapłacisz na autostradzie A1, jednak pracujemy nad tym, żeby jak najszybciej dołączyć również możliwość opłacenia przejazdów na pozostałych autostradach.

Nie ma limitu liczby pojazdów, jakie możesz dodać do usługi autostrady w SkyCash.

Nie ma przeszkody, żeby klika pojazdów jednocześnie znajdowało się na austostradzie. Trzeba jedynie pamiętać, żeby zapewnić środki pieniężne na źródle pieniądza podpiętym pod pojazdy.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Płatność jest pobierana automatycznie.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Płatność jest pobierana automatycznie.

Kontakt

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku,
w godzinach: 08:00 – 18:00

22 403 80 20
lub
22 403 80 40
bok@skycash.com
SkyCash Poland S.A.
ul. Marszałkowska 142
00 – 061 Warszawa

Formularz kontaktowy

Pytania i wnioski wpisz poniżej. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.